Korrektor Dolphin stilolaps


Korrektor stilolaps Dolphin me majë metalike.Sasia 7 ml. Ka përmbajtë te lëngshme që thahet shumë shpejt pas përdorimit. Është I përshtatur me teknologjinë më të rë te mbrojtjes së mjedisit “Ozone Safe”.
I përshtatshëm për fëmijë dhe shumë I lehtë në përdorim .

50L

Bazuar në 0 vlerësime

0.0 i përgjithshëm
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që e vlerëson “Korrektor Dolphin stilolaps”

Nuk ka komente akoma.