Korrektor Uni

(1 shqyrtim nga klient)

Korrektor stilolaps Uni me majë metalike. Sasia 8 ml. Ka përmbajtë te lëngshme që thahet shumë shpejt pas përdorimit. Nuk përmban Trichloroethane dhe kjo shmang aromën e rëndë. I përshtatshëm për fëmijë dhe shumë I lehtë në përdorim.

200L

Bazuar në 1 vlerësim

5.0 i përgjithshëm
1
0
0
0
0

Shto një vlerësim

  1. epamglagnc

    Muchas gracias. ?Como puedo iniciar sesion?

    epamglagnc