Korrektor Weib


Korrektor stilolaps Weib me maje metalike. Sasia 7 ml. Ka përmbajtë te lëngshme që thahet shumë shpejt pas përdorimit. Është I përshtatur me teknologjinë më të rë te mbrojtjes së mjedisit “Ozone Safe”. Nuk ka aromë të rëndë. I përshtatshëm për fëmijë dhe shumë i lehtë në përdorim.

50L

Bazuar në 0 vlerësime

0.0 i përgjithshëm
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që e vlerëson “Korrektor Weib”

Nuk ka komente akoma.