Korrektor Weibo


Korrektor stilolaps me majë metalike. Sasia 9 ml. Ka përmbajtë te lëngshme që thahet shumë shpejt pas përdorimit. Nuk ka aromë të rëndë. I përshtatshëm për fëmijë dhe shumë I lehtë në përdorim.

65L

Bazuar në 0 vlerësime

0.0 i përgjithshëm
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që e vlerëson “Korrektor Weibo”

Nuk ka komente akoma.