Lapsa Infiniti


Lapsat Infiniti HB me majë plumbi janë zgjedhja e duhur pasi jane te dizenjuar me dru të vërtet dhe mprihen shumë lehtë. Ata nuk gërvishtin letrën dhe janë shumë komfort në përdorim. I gjeni në dizenjo me ngjyra të ndryshme.

Dizenjuar, krijuar dhe importuar për Shqipërinë ekskluzivisht vetëm nga Erion Ramovi.

Cdo produkt tjetër është fallso.

20L

Bazuar në 0 vlerësime

0.0 i përgjithshëm
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që e vlerëson “Lapsa Infiniti”

Nuk ka komente akoma.