Majë portamine Owner


Majë portamine Owner HB me majë 0.5mm, 0.7mm dhe 0.9mm. Nuk jane toksike dhe nuk thyhen lehtë.

25L

Bazuar në 0 vlerësime

0.0 i përgjithshëm
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që e vlerëson “Majë portamine Owner”

Nuk ka komente akoma.