Majë portamine


Majë portamine Neo Line I gjeni ne formatin HB dhe 2B me majë 0.5mm. Rezistente dhe funksionale.

35L

Bazuar në 0 vlerësime

0.0 i përgjithshëm
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që e vlerëson “Majë portamine”

Nuk ka komente akoma.