Marker WB Schneider 290

(2 shqyrtime nga klientë)

Marker Whiteboard Schneider Maxx 290. Marker Schneider per tabele te bardhe dhe flipchart, me maje me diameter 2-3 mm. I disponueshem ne ngjyre blu, te kuq, te zi. Eshte 100% i fshishem nga tabela e bardhe. Mund te perdoret edhe ne siperfaqe te tjera.

100L

Bazuar në 2 vlerësime

4.0 i përgjithshëm
0
2
0
0
0

Shto një vlerësim

  1. Macrale

    Macrale

  2. Macrale

    Macrale