,

Prefse e thjeshtë

(2 shqyrtime nga klientë)

Prefse e thjeshtë ne forme pikë loti me dy vrima. E dizeniuar per lapsa te hollë dhe të trashë, gjithashtu ka dhe depozitën për mbetjët e lapsave. E disponueshme në ngjyrat: blu, verdh, rozë, portokalli.

50L

Bazuar në 2 vlerësime

2.5 i përgjithshëm
0
0
1
1
0

Shto një vlerësim

  1. Macrale

    Macrale

  2. Macrale

    Macrale