Prefse Iglo


Prefse standarte me një vrimë. E paisur me depozitë dhe e thjeshtë në përdorim. E disponueshme në ngjyrat: blu,verdh, kuq dhe jeshil.

20L

Bazuar në 0 vlerësime

0.0 i përgjithshëm
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që e vlerëson “Prefse Iglo”

Nuk ka komente akoma.