Prefse metalike


Prefse metalike me dy vrima. E dizeniuar per lapsa te hollë dhe të trashë. Shumë e përshtatshme për të mprehur lapsat e tualetit.

45L

Bazuar në 0 vlerësime

0.0 i përgjithshëm
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që e vlerëson “Prefse metalike”

Nuk ka komente akoma.