Rapid UniPin


Rapid UniPin me majë të hollë. Rezistent ndaj ujit dhe nuk zbehet gjatë përdorimit. Majat variojne nga 0.1mm deri në 0.8mm. I gjeni në ngjyrat zi, blu dhe kuq.

120L

Bazuar në 0 vlerësime

0.0 i përgjithshëm
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që e vlerëson “Rapid UniPin”

Nuk ka komente akoma.