Rapidograf Jetstream


Stilolaps rapid Jetstream me kapak me majë të hollë 0.7mm. Boja ngjyrë blu është pershtatur për tu thare menjeherë pas përdorimit. Ngjyrat e bojës që disponojmë janë: blu, kuq dhe zi.

200L

Bazuar në 0 vlerësime

0.0 i përgjithshëm
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që e vlerëson “Rapidograf Jetstream”

Nuk ka komente akoma.