Rapidograf Lantu


Rapid Lantu me bojë me bazë ujin dhe bojën në formë xheli. Maja e tij është 0.5mm. Boja thahet shumë shpejt pas përdorimt dhe është shumë komfort në shkrim. Rezerva e tij është rimbushëse. I gjeni në ngjyren blu dhe të kuqe.

23L

Bazuar në 0 vlerësime

0.0 i përgjithshëm
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që e vlerëson “Rapidograf Lantu”

Nuk ka komente akoma.