Rapidograf


Rapid Roller Tip Pen AIHAO me majë te hollë metalike 0.5mm dhe me bojë me bazë ujin. Boja thahet shumë shpejt pas përdorimt dhe është shumë komfort në shkrim. Rezerva e tij është rimbushëse. E gjeni në ngjyrën blu .

35L

Bazuar në 0 vlerësime

0.0 i përgjithshëm
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që e vlerëson “Rapidograf”

Nuk ka komente akoma.