Schneider Slider Edge XB


Stilolpas Schneider Edge XB me teknologjinë Ergonomik Triangle e cila sjell komfort gjatë shkrimit. ViscoGlide,një bojë hibride me performancë të lartë që kombinon tiparet më të mira të bojës tradicionale dhe bojës xhel. Thahet shumë shpejtë. E gjeni në shumë ngjyra.

100L

Bazuar në 0 vlerësime

0.0 i përgjithshëm
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që e vlerëson “Schneider Slider Edge XB”

Nuk ka komente akoma.