Stilolaps Bia


Stilolaps Bia me gome që fshihet lehtësisht. Boja është e përbëre nga xhel temik ngjyrë blu. Maja e tij është 0.7mm. Zgjidhja e duhur për fëmijë dhe të rritur. Mund të fshijë dhe premtimet që nuk harrohen kurrë. Ngjyrë blu dhe kuq.

80L

Bazuar në 0 vlerësime

0.0 i përgjithshëm
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që e vlerëson “Stilolaps Bia”

Nuk ka komente akoma.