Stilolaps Bic Kristal


Stilolapsat Bic Cristal me maje metalike 1mm shkruan dy herë më shumë se stirolapsat e tjerë të zakonshëm. I gjeni ne 3 ngjyra blu, kuqe dhe zi.

30L

Bazuar në 0 vlerësime

0.0 i përgjithshëm
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që e vlerëson “Stilolaps Bic Kristal”

Nuk ka komente akoma.