Stilolaps Bic Velocity


Stilolapsa Bic Velocity për një rehati dhe vetëbesim në shkrim. Maja e tij është 0.7mm dhe xheli nuk lë gjurmë pas përdorimin. Rezerva e tij është rimbushëse me bojë të zezë dhe blu.

80L

Bazuar në 0 vlerësime

0.0 i përgjithshëm
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që e vlerëson “Stilolaps Bic Velocity”

Nuk ka komente akoma.