Stilolaps Hi-Text


Stilolapsat Hi-text me sustë dhe me majë metalike 1mm. Shumë komfort në përdorim. I gjeni në ngjyrat blu dhe të kuqe.

40L

Bazuar në 0 vlerësime

0.0 i përgjithshëm
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që e vlerëson “Stilolaps Hi-Text”

Nuk ka komente akoma.