Stilolaps Lantu LT 615


Stilolapsat Lantu me rrotullim janë të dizenjuar që të jënë shumë komfort. Kanë rezerva me bojë ngjyrë blu dhe kuq të mbushura plotësisht dhe kjo I bën jetëgjatë në përdorim.

7L

Bazuar në 0 vlerësime

0.0 i përgjithshëm
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që e vlerëson “Stilolaps Lantu LT 615”

Nuk ka komente akoma.