Stilolaps Mikro 224


Stilolapsat Mikro me kapak janë të dizenjuar që të jënë shumë komfort. Kanë rezerva me bojë ngjyrë blu dhe të kuqe.

8L

Bazuar në 0 vlerësime

0.0 i përgjithshëm
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që e vlerëson “Stilolaps Mikro 224”

Nuk ka komente akoma.