Stilolaps Vinson Elegance


Stilolapsi Vinson ELEGANCE me majë metalike 0.7mm. Boja ngjyrë blu ka përmbjtje xheli e cila është shumë cilësore në shkrim. Stilolapsi ka veshje me ngjyra dhe dizenjo të ndryshme.

40L

Bazuar në 0 vlerësime

0.0 i përgjithshëm
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që e vlerëson “Stilolaps Vinson Elegance”

Nuk ka komente akoma.