Dosje kartoni me personazhe

(27 shqyrtime nga klientë)

Dosje kartoni me personazhe dhe me llastik. Është shumë e lehtë. Fëmijët mund ta përdorin si dosje në klase. E dizenjuar me personazhe vizatimorë për vajza dhe djem .

60L

Bazuar në 27 vlerësime

2.7 i përgjithshëm
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që e vlerëson “Dosje kartoni me personazhe”

Nuk ka komente akoma.