Bllok Shenimesh


Bllok me madhësinë A5 me 120 faqe. Ky bllok është shumë praktik në përdorim dhe e gjeni në versionin me katrorë. Gjithashtu është i paisur me llastikun që ta sigurojë në mbyllje.

200L

Specifikime Teknike

Madhësia e Fletës A5
Fletë Total
Versioni Katrorë

Bazuar në 0 vlerësime

0.0 i përgjithshëm
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që e vlerëson “Bllok Shenimesh”

Nuk ka komente akoma.