,

Karton Libërlidhje

(136 shqyrtime nga klientë)

Karton libërlidhje i formatit A3 dhe A4 i trashë dhe me ngjyra të ndryshme.

450L900L

Spastroje
Permasa

A3, A4

Bazuar në 136 vlerësime

2.5 i përgjithshëm
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që e vlerëson “Karton Libërlidhje”

Nuk ka komente akoma.