,

Ngjitës Stick


Ngjitës tubet të cilin e gjeni në dy versionet 21g dhe 36g. Ngjitës I cili nuk është toksik dhe nuk përmban acid duke shmangur kështu dëmtimin e materialeve në të cilin e përdorni. Lehtësisht I përdorshëm nga fëmijët. Rezistent ndaj kontaktit me ajrin.

30L70L

Spastroje
Sasia

8g, 21g, 36g

Bazuar në 0 vlerësime

0.0 i përgjithshëm
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që e vlerëson “Ngjitës Stick”

Nuk ka komente akoma.