,

Pistoletë Silikoni E-20W

(16 shqyrtime nga klientë)

Materiali: plastike me cilësi të lartë, alumini dhe bakër.
Fuqia: 20W.
AC Voltage: 220 / 230V.
Frekuenca: 50-60Hz.
Temperatura e punës: 200ºC.
Koha e ngrohjes: mes 2 – 5 minuta.
Gjatësia e kabllit: 1.44 metra.
Madhësia e armëve: 12.5 cm x 11.5 cm x 2.5 cm.
Ngjyra: Blu

Këshillë: Fëmijët gjithmonë duhet të jenë nën mbikëqyrjen e një të rrituri, pasi temperatura e lartë mund të shkaktojë djegie.

850L

Bazuar në 16 vlerësime

3.4 i përgjithshëm
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që e vlerëson “Pistoletë Silikoni E-20W”

Nuk ka komente akoma.