,

Pistolete Silikoni YL-C60

(1 shqyrtim nga klient)

Pistolete Silikoni YL-C60
Materiali: plastike dhe alumini
Ngjyra: e zezë
Madhësia: përafërsisht 14.5cm (Gjatësia) x 11cm (Gjerësia)
Fuqia: 20W
Gjatësia e kabllit: rreth 1.5m

1,200L

Bazuar në 1 vlerësim

4.0 i përgjithshëm
0
1
0
0
0

Shto një vlerësim

  1. MyronLiaxy

    single free dating sites without registering
    single free dating sites without registering

    MyronLiaxy