Plasteline Glitter

(133 shqyrtime nga klientë)

Plastelinë Glitter me xixa me 12 ngjyra të ndryshme. Nuk është toksike dhe punohet shumë lehtë për të marrë formë. Thahet në kontakt me ajrin.

35L

Bazuar në 133 vlerësime

2.5 i përgjithshëm
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që e vlerëson “Plasteline Glitter”

Nuk ka komente akoma.