Prefse Dahle


Dahle prefse,gomë dhe depozitë. Të gjitha në një të vetme. E disponueshme në ngjyrat: rozë, jeshil, blu.

40L

Bazuar në 0 vlerësime

0.0 i përgjithshëm
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që e vlerëson “Prefse Dahle”

Nuk ka komente akoma.