Prefse metalike Weibo


Prefse metalike weibo -71003. Shumë cilësore dhe funksionale. Prefsja është me dy vrima dhe nuk thyen majat gjatë përdorimit. E gjeni në ngjyrat blu, jeshile, kuq dhe lejla.

120L

Bazuar në 0 vlerësime

0.0 i përgjithshëm
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që e vlerëson “Prefse metalike Weibo”

Nuk ka komente akoma.