,

Prefse NeoEterna

(1 shqyrtim nga klient)

Prefse me dy vrima. E dizeniuar per lapsa te hollë dhe të trashë, gjithashtu ka dhe depozitën për mbetjët e lapsave. E disponueshme në ngjyrat:blu, verdh, kuq dhe jeshil.

35L

Bazuar në 1 vlerësim

4.0 i përgjithshëm
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që e vlerëson “Prefse NeoEterna”

Nuk ka komente akoma.