Prefse XL-385


Prefse XL-385 me depozitë dhe me dy vrima te gjeresive të ndryshme. E gjeni në ngjyrat blu, jeshile, rozë dhe zi. Në formë globi.

100L

Bazuar në 0 vlerësime

0.0 i përgjithshëm
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që e vlerëson “Prefse XL-385”

Nuk ka komente akoma.