Prefse zemër


Prefse në forme zemre me një vrimë në ngjyra të ndryshme. Ngjyrat që disponojmë janë blu, jeshil, verdh dhe kuq. Shprehe dashurinë me një prefse.

25L

Bazuar në 0 vlerësime

0.0 i përgjithshëm
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që e vlerëson “Prefse zemër”

Nuk ka komente akoma.