Forma dhe trupa gjeometrik


Forma dhe trupa gjeometrik, materiali 100% dru. Rezistent ndaj thyerjes edhe demtimeve.
Perfekte per te mesuar femijet tuaj format, trupat gjeometrik edhe ngjyrat. Te pershtatshme per cdo moshe, te sigurta per shendetin e femijes tuaj.

450L

Bazuar në 0 vlerësime

0.0 i përgjithshëm
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që e vlerëson “Forma dhe trupa gjeometrik”

Nuk ka komente akoma.