Kompast BC-170


Kompast I thjeshtë plastik me majë metalike dhe me laps. Me ngjyra të ndryshme.

20L

Bazuar në 0 vlerësime

0.0 i përgjithshëm
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që e vlerëson “Kompast BC-170”

Nuk ka komente akoma.