,

Kompast metal 1393


Kompast me majë metalike. Mund ta përdrni në dy versione ose me majën e plumbit me mina ose të vendosni lapsin. Gjithashtu është I paisur me set vizoresh, gomë dhe prefse.

220L

Bazuar në 0 vlerësime

0.0 i përgjithshëm
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që e vlerëson “Kompast metal 1393”

Nuk ka komente akoma.