Kompast Profesional


Komplet profesional me kompast me majë mine, prefse, mina 0.5mm, gomë dhe portaminë.

300L

Trashesia Mines 0.5mm
Të Përfshira Laps
Gomë
Portaminë

Bazuar në 0 vlerësime

0.0 i përgjithshëm
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që e vlerëson “Kompast Profesional”

Nuk ka komente akoma.