Kompast


Kompast I thjeshtë metalik me majë. I cili vjen I dispunueshëm në dy variante: me laps dhe maja mine.Versioni me laps është kompasti V90 dhe ai me maja mine V80.

50L

Bazuar në 0 vlerësime

0.0 i përgjithshëm
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që e vlerëson “Kompast”

Nuk ka komente akoma.