,

Makinë llogaritëse 120D Plus


Makinë llogaritëse 120D Plus e cila funksionon me energjinë e dritës dhe me bateri. Me 12 numra që shfaqen në ekran. Ka të gjitha funksionet që iu nevoiten. Kontrollon deri në 100 veprime të mëparshme.

400L

Bazuar në 0 vlerësime

0.0 i përgjithshëm
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që e vlerëson “Makinë llogaritëse 120D Plus”

Nuk ka komente akoma.