Numratore


Numrator I madh me 10 ndarje dhe i vogël me 5 ndarje. Një mjet ideal për fëmijët për të mësuar numrat,veprimet matematikore etj. I gjeni shumë ngjyra.

85L120L

Spastroje
Permasa

E Madhe, E Vogel

Bazuar në 0 vlerësime

0.0 i përgjithshëm
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që e vlerëson “Numratore”

Nuk ka komente akoma.