Peteza


Petëza me forma dhe madhësi dhe ngjyra të ndryshme. Një mjet didaktik i përshtshëm për femijët dhe mësuesit.

50L

Bazuar në 0 vlerësime

0.0 i përgjithshëm
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që e vlerëson “Peteza”

Nuk ka komente akoma.