Shufra gjeometrike


Shufra gjeometrike plastike. Në paketim gjeni kuba të vegjël, shufra me ndarje dhe pllaka.

120L

Bazuar në 0 vlerësime

0.0 i përgjithshëm
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që e vlerëson “Shufra gjeometrike”

Nuk ka komente akoma.