,

Shufra silikoni me ngjyra dhe xixa

(45 shqyrtime nga klientë)

Përdoren në plastike, metal, dru, letër, lëkurë, artizanat, lodra, elektronikë, mobilje, këpucë, veshje, qeramikë, llampa, pambuk perla.
Jo-toksike, e lehtë për të vepruar.
Ngjyra: jeshil, kuqe, transparente me xixa, blu, verdh.

65L

Bazuar në 45 vlerësime

3.1 i përgjithshëm
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që e vlerëson “Shufra silikoni me ngjyra dhe xixa”

Nuk ka komente akoma.