Stilolaps Lantu 983

(24 shqyrtime nga klientë)

Stilolapsat Lantu me sustë janë të dizenjuar që të jënë shumë komfort. Kanë rezerva me bojë ngjyrë blu, kuq dhe të zezë të mbushura plotësisht dhe kjo i bën jetëgjatë në përdorim.

7L

Bazuar në 24 vlerësime

2.5 i përgjithshëm
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që e vlerëson “Stilolaps Lantu 983”

Nuk ka komente akoma.