Bojra dhjami Crayons


Bojra dhjami me 12 ngjyra. Janë të lashmë nga cdo sipërfaqe dhe nuk janë toksike. Nuk thyhen lehtë. E gjeni në dy versione të trasha dhe të holla.

30L120L

Spastroje
Mas

Te Holla, Te Trasha

Bazuar në 0 vlerësime

0.0 i përgjithshëm
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që e vlerëson “Bojra dhjami Crayons”

Nuk ka komente akoma.