Bojra Druri Akuarel


Bojra druri akuarel 12 dhe 24 të holla. Ngjyra mat. Rezistente dhe prihen lehtë. Përdoren jo vetëm si ngjyra druri por dhe si akuarel me penel të lagur.

Bazuar në 0 vlerësime

0.0 i përgjithshëm
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që e vlerëson “Bojra Druri Akuarel”

Nuk ka komente akoma.