,

Bojra Druri Carioca 6 ngjyra


Bojra Druri CARIOCA® TITA 6 ngjyra të trasha. Trup triangular dhe ngjyra të ndritshme. Të sigurt dhe rezistent ndaj rënies. Diametri e majës 4 mm.

Bazuar në 0 vlerësime

0.0 i përgjithshëm
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që e vlerëson “Bojra Druri Carioca 6 ngjyra”

Nuk ka komente akoma.