,

Bojra Druri Carioca Neon 6 ngjyra


Ngjyra druri të trasha Trianguar Maxi Neon 6 copë. Ngjyra fluoreshente dhe ngjyrosje e butë. I përshtatshëm për të theksuar dhe për t’u dalluar në çdo lloj letre. Të lehtë për tu mprehur. Diametri i majës Ø 5 mm.

Bazuar në 0 vlerësime

0.0 i përgjithshëm
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që e vlerëson “Bojra Druri Carioca Neon 6 ngjyra”

Nuk ka komente akoma.